Nooduitgang
Christophe Roeland
Nederlands | 20-03-2026 | 272 pagina's
9789493491236
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
22,99
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Tekst achterflap
Sinds 2022 draagt gezinswetenschapper Christophe Roeland een stoma. Dat ging gepaard met heel wat vragen, twijfels en uitdagingen. Hoe ga je om met angst, vermoeidheid en de reacties van je omgeving? Wat met voeding, werk, intimiteit of reizen?
In dit hoopvolle en praktische handboek neemt Christophe je mee door zijn ervaringen en biedt hij eerlijke inzichten, concrete antwoorden en warme steun. Aan de hand van herkenbare vragen en praktische tips helpt hij je helderheid, herkenning en aanmoediging te vinden in een nieuw leven met een stoma.
Dit boek is er niet alleen voor stomadragers zelf, maar ook voor iedereen die hen beter wil begrijpen en ondersteunen – als partner, familielid, vriend(in) of collega.
Beschrijving
Sinds 2022 draagt gezinswetenschapper Christophe Roeland een stoma. Dat ging gepaard met heel wat vragen, twijfels en uitdagingen. Hoe ga je om met angst, vermoeidheid en de reacties van je omgeving? Wat met voeding, werk, intimiteit of reizen?
In dit hoopvolle en praktische handboek neemt Christophe je mee door zijn ervaringen en biedt hij eerlijke inzichten, concrete antwoorden en warme steun. Aan de hand van herkenbare vragen en praktische tips helpt hij je helderheid, herkenning en aanmoediging te vinden in een nieuw leven met een stoma.
Dit boek is er niet alleen voor stomadragers zelf, maar ook voor iedereen die hen beter wil begrijpen en ondersteunen – als partner, familielid, vriend(in) of collega.
Details
| EAN : | 9789493491236 |
| Uitgever : | Borgerhoff & Lamberigts |
| Publicatie datum : | 20-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 221 mm |
| Breedte : | 152 mm |
| Dikte : | 27 mm |
| Gewicht : | 422 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 272 |
| Keywords : | stoma (geneeskunde) |