Oost en West
Nino Haratischwili
Nederlands | 26-02-2026 | 184 pagina's
9789493305878
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
20,99
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Tekst achterflap
‘Wie onze internationale conflicten, die momenteel weer in Oost-Europa
worden uitgevochten, beter wil begrijpen, moet Nino Haratischwili lezen.’ – Die ZEI
Nino Haratischwili – internationaal geprezen bestsellerauteur en theatermaker – is niet alleen
een van de belangrijkste literaire stemmen in de Duitstalige literatuur, ze is ook een van de belangrijkste politieke auteurs van onze tijd. Een tijd die wordt gekenmerkt door internationale agressie, oorlogsdreiging en een maatschappelijk klimaat van onverdraagzaamheid en haat.
De schrijfster spreekt zich al jaren uit over Ruslands oorlog in Oekraïne en steunt de protestbeweging in haar
geboorteland Georgië.
Het is een van de onderwerpen van de hier verzamelde teksten, emotioneel en persoonlijk,
explosief en politiek, in de onmiskenbaar poëtische en krachtige taal die het handelsmerk
van Nino Haratischwili is geworden.
Enkele ingezonden brieven van Haratischwili zijn eerder gepubliceerd in NRC en Standaard
der Letteren.
Beschrijving
‘Wie onze internationale conflicten, die momenteel weer in Oost-Europa
worden uitgevochten, beter wil begrijpen, moet Nino Haratischwili lezen.’ – Die ZEI
Nino Haratischwili – internationaal geprezen bestsellerauteur en theatermaker – is niet alleen
een van de belangrijkste literaire stemmen in de Duitstalige literatuur, ze is ook een van de belangrijkste politieke auteurs van onze tijd. Een tijd die wordt gekenmerkt door internationale agressie, oorlogsdreiging en een maatschappelijk klimaat van onverdraagzaamheid en haat.
De schrijfster spreekt zich al jaren uit over Ruslands oorlog in Oekraïne en steunt de protestbeweging in haar
geboorteland Georgië.
Het is een van de onderwerpen van de hier verzamelde teksten, emotioneel en persoonlijk,
explosief en politiek, in de onmiskenbaar poëtische en krachtige taal die het handelsmerk
van Nino Haratischwili is geworden.
Enkele ingezonden brieven van Haratischwili zijn eerder gepubliceerd in NRC en Standaard
der Letteren.
Details
| EAN : | 9789493305878 |
| Uitgever : | Meridiaan Uitgevers |
| Vertaler : | Elly Schippers - Jantsje Post |
| Publicatie datum : | 26-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 181 mm |
| Breedte : | 127 mm |
| Dikte : | 18 mm |
| Gewicht : | 222 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 184 |
| Keywords : | essays;internationale politiek;vredesvraagstukken |