Busua
Ama Lucia Lindner
Nederlands | 17-03-2026 | 51 pagina's
9789465382555
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
15,00
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Tekst achterflap
Een oudere vrouw blikt terug op haar reizen door de Sahara en West-Afrika tussen 1985 en 1996. Ze was één van de eerste rugzaktoeristen in dit onbekende gebied. In deze korte novelle richt ze ze zich Kofi, haar Ghanese ex-vriend. Ondanks de verschillen tussen haar en hem vinden ze elkaar in mooie wandeltochten langs uitgestrekte baaien en het zwemmen naar Abokwae eiland. Ze probeert zo gelijkwaardig mogelijk met hem om te gaan. Een verhaal van zoete liefde en bitter bedrog.
Beschrijving
Een oudere vrouw blikt terug op haar reizen door de Sahara en West-Afrika tussen 1985 en 1996. Ze was één van de eerste rugzaktoeristen in dit onbekende gebied. In deze korte novelle richt ze ze zich Kofi, haar Ghanese ex-vriend. Ondanks de verschillen tussen haar en hem vinden ze elkaar in mooie wandeltochten langs uitgestrekte baaien en het zwemmen naar Abokwae eiland. Ze probeert zo gelijkwaardig mogelijk met hem om te gaan. Een verhaal van zoete liefde en bitter bedrog.
Details
| EAN : | 9789465382555 |
| Uitgever : | Brave New Books |
| Publicatie datum : | 17-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 6 mm |
| Gewicht : | 84 gr |
| Status : | POD (Beschikbaar als print-on-demand.) |
| Aantal pagina's : | 51 |