Alles over de Hamster
Andries B.V.
Nederlands | 06-03-2026 | 126 pagina's
9789465193472
Paperback / softback
16,95
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Korte beschrijving/Annotatie
Dit boek biedt alle praktische kennis voor een zorgzame en zelfverzekerde hamstereigenaar. Ontdek hoe u uw hamster gezond en gelukkig maakt.
Tekst achterflap
Kleine pootjes, grote persoonlijkheid. De hamster is een van de populairste huisdieren, maar goede zorg begint bij de juiste kennis. In dit boek lees je alles wat je moet weten om je hamster een gezond en gelukkig leven te geven. Je ontdekt welke hamstersoort het beste bij jou past, hoe je een verantwoorde keuze maakt bij de aanschaf en waar je op moet letten bij de inrichting van het verblijf. Je leert welke voeding essentieel is, hoe je gezondheidsproblemen herkent en wat het natuurlijke gedrag van je hamster je vertelt over zijn welzijn. Van de eerste dag in huis tot dagelijkse verzorging en tam maken: dit boek geeft je de praktische kennis om een zorgzame en zelfverzekerde hamstereigenaar te worden.
Beschrijving
Kleine pootjes, grote persoonlijkheid. De hamster is een van de populairste huisdieren, maar goede zorg begint bij de juiste kennis. In dit boek lees je alles wat je moet weten om je hamster een gezond en gelukkig leven te geven. Je ontdekt welke hamstersoort het beste bij jou past, hoe je een verantwoorde keuze maakt bij de aanschaf en waar je op moet letten bij de inrichting van het verblijf. Je leert welke voeding essentieel is, hoe je gezondheidsproblemen herkent en wat het natuurlijke gedrag van je hamster je vertelt over zijn welzijn. Van de eerste dag in huis tot dagelijkse verzorging en tam maken: dit boek geeft je de praktische kennis om een zorgzame en zelfverzekerde hamstereigenaar te worden.
Slogan/Promotie
Kleine pootjes, grote persoonlijkheid. De hamster is een van de populairste huisdieren, maar goede zorg begint bij de juiste kennis. In dit boek lees je alles wat je moet weten om je hamster een gezond en gelukkig leven te geven. Je ontdekt welke hamstersoort het beste bij jou past, hoe je een verantwoorde keuze maakt bij de aanschaf en waar je op moet letten bij de inrichting van het verblijf. Je leert welke voeding essentieel is, hoe je gezondheidsproblemen herkent en wat het natuurlijke gedrag van je hamster je vertelt over zijn welzijn. Van de eerste dag in huis tot dagelijkse verzorging en tam maken: dit boek geeft je de praktische kennis om een zorgzame en zelfverzekerde hamstereigenaar te worden.
Details
| EAN : | 9789465193472 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 06-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 184 gr |
| Status : | POD (Beschikbaar als print-on-demand.) |
| Aantal pagina's : | 126 |