Duifje Duif
Ben Snijder
Nederlands | 11-03-2026 | 53 pagina's
9789403874548
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
22,50
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Tekst achterflap
Duifje Duif is het eerste boek van de in Groningen geboren Ben Snijder.
Ben is zelf een fanatiek duivenliefhebber en kwam zodoende op het idee voor zijn eerste kindervoorleesboek.
Duifje Duif vertelt het verhaal van de geboorte van een jonge duif. Het opgroeien en meedoen met de vluchten. Een duivinnetje vinden en terug vliegen vanuit Frankrijk. 12 leuke verhaaltjes met 12 illustraties in kleur op meer dan 50 pagina's.
Beschrijving
Duifje Duif is het eerste boek van de in Groningen geboren Ben Snijder.
Ben is zelf een fanatiek duivenliefhebber en kwam zodoende op het idee voor zijn eerste kindervoorleesboek.
Duifje Duif vertelt het verhaal van de geboorte van een jonge duif. Het opgroeien en meedoen met de vluchten. Een duivinnetje vinden en terug vliegen vanuit Frankrijk. 12 leuke verhaaltjes met 12 illustraties in kleur op meer dan 50 pagina's.
Details
| EAN : | 9789403874548 |
| Uitgever : | Mijnbestseller |
| Publicatie datum : | 11-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 246 mm |
| Breedte : | 174 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 245 gr |
| Status : | POD (Beschikbaar als print-on-demand.) |
| Aantal pagina's : | 53 |