Hondje Hond
Ben Snijder
Nederlands | 11-03-2026 | 53 pagina's
9789403874203
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
22,50
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Tekst achterflap
Hondje Hond is het tweede boek van de in Groningen geboren Ben Snijder.
Ben is meer als 40 jaar werkzaam geweest in diverse regionale dierenspeciaalzaken en door zijn ervaringen is het idee ontstaan om daar voorleesboekjes over te schrijven. Deel 1 vertelt het verhaal van puppy Hondje Hond die uit het veilige nest met moeder, broertjes en zusjes naar zijn nieuwe baasje en huis gaat. Geschikt voor kinderen van 2-6 jaar.
Beschrijving
Hondje Hond is het tweede boek van de in Groningen geboren Ben Snijder.
Ben is meer als 40 jaar werkzaam geweest in diverse regionale dierenspeciaalzaken en door zijn ervaringen is het idee ontstaan om daar voorleesboekjes over te schrijven. Deel 1 vertelt het verhaal van puppy Hondje Hond die uit het veilige nest met moeder, broertjes en zusjes naar zijn nieuwe baasje en huis gaat. Geschikt voor kinderen van 2-6 jaar.
Details
| EAN : | 9789403874203 |
| Uitgever : | Mijnbestseller |
| Publicatie datum : | 11-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 246 mm |
| Breedte : | 174 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 245 gr |
| Status : | POD (Beschikbaar als print-on-demand.) |
| Aantal pagina's : | 53 |