Als je toch ooit doodgaat, kun je het maar beter leuk hebben
Rhee Kun Hoo
Nederlands | 10-03-2026 | 350 pagina's
9789400519589
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
22,99
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Korte beschrijving/Annotatie
Koreaanse bestseller over leuk ouder worden
Tekst achterflap
p>Iedereen wil oud worden, maar niemand wil het zijn. Maar waarom niet? Er valt nog genoeg te lachen, te leren en te genieten onderweg. Ouderdom kan wijsheid, veerkracht, vrijheid en levenslust brengen. Je hoeft niet te blijven hangen in wat voorbij is of je voortdurend zorgen te maken over wat nog komt, zelfs wanneer je lichaam hapert. Omarm het leven in het nu.
De Koreaanse Rhee Kun Hoo laat op basis van vijftig jaar ervaring als psychiater en gebeurtenissen uit zijn eigen veelbewogen leven zien hoe je ouder kunt worden met lichtheid, nieuwsgierigheid en plezier. Een warm en inspirerend boek voor iedereen die het leven, tot aan het eind, wil omarmen.
Beschrijving
p>Iedereen wil oud worden, maar niemand wil het zijn. Maar waarom niet? Er valt nog genoeg te lachen, te leren en te genieten onderweg. Ouderdom kan wijsheid, veerkracht, vrijheid en levenslust brengen. Je hoeft niet te blijven hangen in wat voorbij is of je voortdurend zorgen te maken over wat nog komt, zelfs wanneer je lichaam hapert. Omarm het leven in het nu.
De Koreaanse Rhee Kun Hoo laat op basis van vijftig jaar ervaring als psychiater en gebeurtenissen uit zijn eigen veelbewogen leven zien hoe je ouder kunt worden met lichtheid, nieuwsgierigheid en plezier. Een warm en inspirerend boek voor iedereen die het leven, tot aan het eind, wil omarmen.
Details
| EAN : | 9789400519589 |
| Uitgever : | A.W. Bruna Uitgevers |
| Publicatie datum : | 10-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 183 mm |
| Breedte : | 134 mm |
| Dikte : | 35 mm |
| Gewicht : | 408 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 350 |
| Keywords : | geluk;levenskunst |