Een echte bitch
Elisophie Andrée
Nederlands | 17-02-2026 | 64 pagina's
9789086968114
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
14,50
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Korte beschrijving/Annotatie
Deel 2 in de serie 'Girl Gang'. Natta zint op wraak!
Slogan/Promotie
Gedumpt worden door je vriendinnengroep. Het ergste wat je kan overkomen...
Details
| EAN : | 9789086968114 |
| Uitgever : | Eenvoudig Communiceren B.V. |
| Vertaler : | Klaas Thees van Hoek |
| Publicatie datum : | 17-02-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 208 mm |
| Breedte : | 147 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 206 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 64 |
| Reeks : | Girl Gang |
| Keywords : | keurmerk makkelijk lezen;meidenboek;pesten |