Door iedereen gedumpt
Elisophie Andrée
Nederlands | 17-02-2026 | 60 pagina's
9789086968107
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
14,50
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Korte beschrijving/Annotatie
Deel 1 in de serie 'Girl Gang'. Natta wordt gedumpt!
Slogan/Promotie
Gedumpt worden door je vriendinnengroep. Het ergste wat je kan overkomen...
Details
| EAN : | 9789086968107 |
| Uitgever : | Eenvoudig Communiceren B.V. |
| Vertaler : | Klaas Thees Van Hoek |
| Publicatie datum : | 17-02-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 207 mm |
| Breedte : | 148 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 207 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 60 |
| Reeks : | Girl Gang |
| Keywords : | keurmerk makkelijk lezen;meidenboek;pesten;vriendschap;makkelijk lezen;wraak |