De berg afdalen
Edel Maex
Nederlands | 09-03-2026 | 124 pagina's
9789059963016
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
19,99
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Tekst achterflap
In een wereld die schreeuwt om actie lijkt stilzitten op een kussen soms een luxe - of erger nog, een vlucht.
Hebben meditatie en mindfulness nog zin in tijden van oorlog, onrecht en polarisatie? Zeker wel, zo stelt psychiater en zenleraar Edel Maex.
Al te vaak worden meditatie en maatschappelijke betrokkenheid gezien als tegenpolen. Maex laat juist zien dat ze elkaar verdiepen en versterken. Zijn boek is tegelijk een warm pleidooi voor contemplatieve verstilling én een kritiek op een spiritualiteit die zich verheven waant boven het dagelijkse leven. Authentieke zenbeoefening toont zich niet in meditatieve bravoure, maar in kleine gebaren, onverwachte ontmoetingen en stille keuzes.
Beschrijving
In een wereld die schreeuwt om actie lijkt stilzitten op een kussen soms een luxe - of erger nog, een vlucht.
Hebben meditatie en mindfulness nog zin in tijden van oorlog, onrecht en polarisatie? Zeker wel, zo stelt psychiater en zenleraar Edel Maex.
Al te vaak worden meditatie en maatschappelijke betrokkenheid gezien als tegenpolen. Maex laat juist zien dat ze elkaar verdiepen en versterken. Zijn boek is tegelijk een warm pleidooi voor contemplatieve verstilling én een kritiek op een spiritualiteit die zich verheven waant boven het dagelijkse leven. Authentieke zenbeoefening toont zich niet in meditatieve bravoure, maar in kleine gebaren, onverwachte ontmoetingen en stille keuzes.
Slogan/Promotie
Edel Maex toont hoe meditatie je wakker maakt voor de wereld om je heen
Details
| EAN : | 9789059963016 |
| Uitgever : | Uitgeverij Lannoo |
| Publicatie datum : | 09-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 203 mm |
| Breedte : | 152 mm |
| Dikte : | 21 mm |
| Gewicht : | 269 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 124 |
| Keywords : | meditatie |