Welkom in het universum
Neil deGrasse Tyson-Michael A. Strauss-Richard Gott
Nederlands | 18-02-2026 | 191 pagina's
9789048574353
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
20,00
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Tekst achterflap
'Welkom in het universum' biedt een adembenemende rondreis door het universum, van planeten, sterren en sterrenstelsels tot zwarte gaten en tijdlussen. Bestsellerauteurs en gerenommeerde astrofysici Neil deGrasse Tyson, Michael A. Strauss en J. Richard Gott nemen de lezer mee op een onvergetelijke ontdekkingsreis en onthullen hoe ons universum echt werkt. Hoe ontstaan en sterven sterren? Wat is de kans op leven elders in het sterrenstelsel? Hoe is het heelal begonnen? Waarom dijt het (steeds sneller) uit? Dit handzame boek verkent deze en vele andere vragen en neemt je mee langs alle wonderen van ons universum.
Beschrijving
'Welkom in het universum' biedt een adembenemende rondreis door het universum, van planeten, sterren en sterrenstelsels tot zwarte gaten en tijdlussen. Bestsellerauteurs en gerenommeerde astrofysici Neil deGrasse Tyson, Michael A. Strauss en J. Richard Gott nemen de lezer mee op een onvergetelijke ontdekkingsreis en onthullen hoe ons universum echt werkt. Hoe ontstaan en sterven sterren? Wat is de kans op leven elders in het sterrenstelsel? Hoe is het heelal begonnen? Waarom dijt het (steeds sneller) uit? Dit handzame boek verkent deze en vele andere vragen en neemt je mee langs alle wonderen van ons universum.
Slogan/Promotie
'Boeiende vragen beantwoord door drie top-astrofysici in een meeslepende stijl... Ze hebben misschien wel het beste boek over het universum in het universum geschreven.'
- New Scientist
'Als burgers van het kosmos zijn we moreel verplicht het te verkennen. Zo stellen de astrofysici Neil deGrasse Tyson, Michael Strauss en Richard Gott, gidsen op deze verkwikkende expeditie door stoffige galactische achterlanden en de enorme theoretische vergezichten van het werk van Albert Einstein.'
– Nature
'Hun lovenswaardige doel is het communiceren van enorme, kosmische ideeën op manieren die toegankelijk zijn zonder simplistisch te worden.'
– Washington Post
Details
| EAN : | 9789048574353 |
| Uitgever : | Amsterdam University Press |
| Publicatie datum : | 18-02-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 184 mm |
| Breedte : | 123 mm |
| Dikte : | 22 mm |
| Gewicht : | 273 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 191 |
| Keywords : | heelal |