Pip en Posy's grote woordenboek
...
Nederlands | 07-04-2026 | 22 pagina's
9789047718321
Boord boek
Bekijk inkijkexemplaar
16,99
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Tekst achterflap
Het grote, onmisbare peuterwoordenboek!
In dit groot formaat kartonboek met flapjes staan meer dan driehonderd woorden om te ontdekken. (Groot)ouders en kinderen zullen niet uitgekeken en uitgepraat raken bij de tien grote prenten en honderden afbeeldingen.
Elke pagina heeft een tab, waardoor peuterhandjes ze makkelijk kunnen omslaan en de dikke bladzijden zorgen ervoor dat het boek jaren mee kan!
Pip en Posy helpen jouw peuter honderden dagelijkse voorwerpen te benoemen.
Beschrijving
Het grote, onmisbare peuterwoordenboek!
In dit groot formaat kartonboek met flapjes staan meer dan driehonderd woorden om te ontdekken. (Groot)ouders en kinderen zullen niet uitgekeken en uitgepraat raken bij de tien grote prenten en honderden afbeeldingen.
Elke pagina heeft een tab, waardoor peuterhandjes ze makkelijk kunnen omslaan en de dikke bladzijden zorgen ervoor dat het boek jaren mee kan!
Pip en Posy helpen jouw peuter honderden dagelijkse voorwerpen te benoemen.
Details
| EAN : | 9789047718321 |
| Uitgever : | Lemniscaat |
| Vertaler : | Johanna Rijnbergen |
| Publicatie datum : | 07-04-2026 |
| Uitvoering : | Boord boek |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 305 mm |
| Breedte : | 285 mm |
| Dikte : | 19 mm |
| Gewicht : | 882 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 22 |
| Reeks : | Pip en Posy |
| Keywords : | prentenboeken;kartonboeken;woorden leren;interactieve boeken;flapjesboeken |