Het seniorenbrein
André Aleman
Nederlands | 31-03-2026 | 206 pagina's
9789045051550
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
20,00
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Korte beschrijving/Annotatie
Al ruim 10 jaar hét boek over ons verouderende brein. Nu volledig herzien en aangevuld met de recentste wetenschappelijke inzichten.
Tekst achterflap
We maken ons allemaal wel eens zorgen over ons geheugen en ons verstand, zeker als we de vijftig gepasseerd zijn. De achteruitgang van het menselijk brein begint al vroeg maar is minder erg dan we soms denken. Sterker nog: een ouder brein is stressbestendiger en kan beter omgaan met complexe situaties dan een jong brein. In de internationale bestseller Het seniorenbrein toont André Aleman op toegankelijke wijze wat er in ons hoofd gebeurt als we ouder worden. Hij laat zien welke veranderingen je kunt verwachten en waarom, hoe je de voortekenen van alzheimer kunt herkennen, en hoe je zelf van alles kunt doen om je hersenen scherp en gezond te houden.
Deze editie van Het seniorenbrein is volledig herzien en bevat de laatste wetenschappelijke inzichten, bijvoorbeeld over de invloed van alcohol op het brein.
Beschrijving
We maken ons allemaal wel eens zorgen over ons geheugen en ons verstand, zeker als we de vijftig gepasseerd zijn. De achteruitgang van het menselijk brein begint al vroeg maar is minder erg dan we soms denken. Sterker nog: een ouder brein is stressbestendiger en kan beter omgaan met complexe situaties dan een jong brein. In de internationale bestseller Het seniorenbrein toont André Aleman op toegankelijke wijze wat er in ons hoofd gebeurt als we ouder worden. Hij laat zien welke veranderingen je kunt verwachten en waarom, hoe je de voortekenen van alzheimer kunt herkennen, en hoe je zelf van alles kunt doen om je hersenen scherp en gezond te houden.
Deze editie van Het seniorenbrein is volledig herzien en bevat de laatste wetenschappelijke inzichten, bijvoorbeeld over de invloed van alcohol op het brein.
Details
| EAN : | 9789045051550 |
| Uitgever : | Atlas-Contact |
| Publicatie datum : | 31-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 211 mm |
| Breedte : | 136 mm |
| Dikte : | 19 mm |
| Gewicht : | 252 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 206 |
| Keywords : | bewustzijn;brein;verouderen;neuropsychologie;ouderen;hersenen |