Herinneringen aan mijn roomse jeugd
Mary McCarthy-Colm Tóibín
Nederlands | 10-03-2026 | 263 pagina's
9789029554305
Paperback / softback
16,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Tekst achterflap
Nieuwe editie, met een voorwoord van Colm Tóibín.
Beschrijving
Nieuwe editie, met een voorwoord van Colm Tóibín.
Details
| EAN : | 9789029554305 |
| Uitgever : | Singel Uitgeverijen |
| Vertaler : | Nini Brunt |
| Publicatie datum : | 10-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 197 mm |
| Breedte : | 117 mm |
| Dikte : | 18 mm |
| Gewicht : | 256 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 263 |
| Reeks : | Privé-domein |
| Keywords : | mccarthy mary;autobiografische literatuur |