Hoofdzaken
Clara Doran
Nederlands | 10-02-2026 | 160 pagina's
9789022342275
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
22,50
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Tekst achterflap
Concentratieproblemen?Weinig energie?Stemmingswisselingen?Stress?
Tijd om voor je brein te gaan zorgen.
Nieuw onderzoek toont aan dat wie goed voor zijn brein zorgt, beter leeft. Wat je eet, hoe je slaapt, beweegt, leert en met anderen omgaat, het heeft allemaal invloed op je hersenen.
In dit toegankelijke en breinvriendelijke boek laat dr. Clara Doran zien hoe je jouw brein de beste zorg geeft. Het boek staat boordevol praktische tips om je hersenen te laten floreren.
Geef je brein een oppepper met deze gids!
Meer focus. Meer energie.Meer balans. Meer levensvreugde.
Beschrijving
Concentratieproblemen?Weinig energie?Stemmingswisselingen?Stress?
Tijd om voor je brein te gaan zorgen.
Nieuw onderzoek toont aan dat wie goed voor zijn brein zorgt, beter leeft. Wat je eet, hoe je slaapt, beweegt, leert en met anderen omgaat, het heeft allemaal invloed op je hersenen.
In dit toegankelijke en breinvriendelijke boek laat dr. Clara Doran zien hoe je jouw brein de beste zorg geeft. Het boek staat boordevol praktische tips om je hersenen te laten floreren.
Geef je brein een oppepper met deze gids!
Meer focus. Meer energie.Meer balans. Meer levensvreugde.
Details
| EAN : | 9789022342275 |
| Uitgever : | Standaard Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 10-02-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 211 mm |
| Breedte : | 161 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 472 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 160 |
| Keywords : | brein;focus;gezondheid;hersenen;slapen;stress;levenskunst |