Verstoppertje in het bos
Caroline Dall'Ava
Nederlands | 03-03-2026 | 16 pagina's
9789002286902
Boord boek
Bekijk inkijkexemplaar
15,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Tekst achterflap
Neem een kijkje in dit grappige pop-upboek.Raad jij welke dieren in het bos verstopt zitten?
Beschrijving
Neem een kijkje in dit grappige pop-upboek.Raad jij welke dieren in het bos verstopt zitten?
Details
| EAN : | 9789002286902 |
| Uitgever : | Standaard Uitgeverij Strips, Kids, Digits |
| Publicatie datum : | 03-03-2026 |
| Uitvoering : | Boord boek |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 188 mm |
| Breedte : | 160 mm |
| Dikte : | 35 mm |
| Gewicht : | 450 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 16 |
| Keywords : | bossen;bosdieren;prentenboeken;flapjesboeken;interactieve boeken;kartonboeken;pop-upboeken |