23,99
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Tekst achterflap
The breathtakingly original reimagining of the classic Moby Dick story - with wit, grand adventure and queer romance. Here a small band ventures into deep space to hunt a mysterious leviathan. Great riches are at stake - but some might lose their lives, and their hearts, in the process.
Beschrijving
The breathtakingly original reimagining of the classic Moby Dick story - with wit, grand adventure and queer romance. Here a small band ventures into deep space to hunt a mysterious leviathan. Great riches are at stake - but some might lose their lives, and their hearts, in the process.
Details
| EAN : | 9781035060511 |
| Uitgever : | Penguin Random House USA |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 234 mm |
| Breedte : | 153 mm |
| Dikte : | 34 mm |
| Gewicht : | 569 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 464 |