Operation Bounce House
Matt Dinniman
Engels | 12-02-2026 | 400 pagina's
9780241805053
Paperback / softback
25,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Details
| EAN : | 9780241805053 |
| Uitgever : | Penguin Random House USA |
| Publicatie datum : | 12-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 233 mm |
| Breedte : | 153 mm |
| Dikte : | 30 mm |
| Gewicht : | 486 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 400 |