De Wenswaker - Nederlandse versie (paperback)
Roy van der Vlugt
Nederlands | 22-04-2026 | 68 pagina's
9789465317472
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
29,00
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Tekst achterflap
De Wenswaker heeft er zijn beroep van gemaakt om over de de wensen van mensen te waken. Hij is – zoals je dat noemt - professioneel wenswaker. Elke keer dat iemand een wens doet – hoe klein ook – verschijnt er een beetje licht. Alleen De Wenswaker kan die deeltjes licht zien. Wanneer een magische knikker licht geeft, weet hij dat er weer een wens is uitgekomen.
Tip: Er bestaan boekjes genaamd "Mijn Wensen" waar je je wensen in kunt opschrijven en goed kunt bewaren.
Schrijver & tekeningen: Roy van der Vlugt
Redactie: May-lisa de Laat, De Laat Communicatie
Uitgegeven door: Brave New Books
© Beautiful Memory Builders
Beschrijving
De Wenswaker heeft er zijn beroep van gemaakt om over de de wensen van mensen te waken. Hij is – zoals je dat noemt - professioneel wenswaker. Elke keer dat iemand een wens doet – hoe klein ook – verschijnt er een beetje licht. Alleen De Wenswaker kan die deeltjes licht zien. Wanneer een magische knikker licht geeft, weet hij dat er weer een wens is uitgekomen.
Tip: Er bestaan boekjes genaamd "Mijn Wensen" waar je je wensen in kunt opschrijven en goed kunt bewaren.
Schrijver & tekeningen: Roy van der Vlugt
Redactie: May-lisa de Laat, De Laat Communicatie
Uitgegeven door: Brave New Books
© Beautiful Memory Builders
Details
| EAN : | 9789465317472 |
| Uitgever : | Brave New Books |
| Publicatie datum : | 22-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 260 mm |
| Breedte : | 193 mm |
| Dikte : | 7 mm |
| Gewicht : | 186 gr |
| Status : | POD (Beschikbaar als print-on-demand.) |
| Aantal pagina's : | 68 |