Mijn wensenlijst (paperback)
Roy Van der Vlugt
Nederlands | 25-02-2026 | 29 pagina's
9789465317441
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
20,00
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Tekst achterflap
Het is belangrijk om je eigen wensenlijstje te schrijven. Je kunt het zelf invullen. Het stimuleert je om na te denken over verschillende typen wensen. Gebaseerd op het boek De Wenswaker.
"Mijn wensen" is bedacht door Roy van der Vlugt, die met zijn dochters in de prachtige stad Leiden in Nederland woont.
Uitgegeven door: Brave New Books
© Beautiful Memory Builders
Beschrijving
Het is belangrijk om je eigen wensenlijstje te schrijven. Je kunt het zelf invullen. Het stimuleert je om na te denken over verschillende typen wensen. Gebaseerd op het boek De Wenswaker.
"Mijn wensen" is bedacht door Roy van der Vlugt, die met zijn dochters in de prachtige stad Leiden in Nederland woont.
Uitgegeven door: Brave New Books
© Beautiful Memory Builders
Details
| EAN : | 9789465317441 |
| Uitgever : | Brave New Books |
| Publicatie datum : | 25-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 260 mm |
| Breedte : | 193 mm |
| Dikte : | 4 mm |
| Gewicht : | 95 gr |
| Status : | POD (Beschikbaar als print-on-demand.) |
| Aantal pagina's : | 29 |