Alles over het Drentse Patrijshondje
Andries B.V.
Nederlands | 06-03-2026 | 142 pagina's
9789465193311
Paperback / softback
16,95
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Tekst achterflap
Ben je gefascineerd door een van de best bewaarde geheimen van de Nederlandse hondenwereld? Het Drentse Patrijshondje is een veelzijdig, trouw en intelligent ras met een rijke geschiedenis die eeuwen teruggaat in de provincie Drenthe. Toch is dit bijzondere ras bij veel hondenliefhebbers nog onbekend. In dit boek ontdek je alles wat je moet weten: van de oorsprong als jachthond op het Drentse platteland tot het unieke karakter dat dit ras zo geliefd maakt bij kenners. Je leert hoe je een Drentse Patrijshond gezond en gelukkig houdt, waar je op moet letten bij de dagelijkse verzorging en hoe je met de juiste trainingsmethoden het beste uit deze slimme en werklustige hond haalt. Dit boek laat je zien waarom het Drentse Patrijshondje meer aandacht verdient en hoe jij de ideale partner voor dit zeldzame ras kunt zijn.
Beschrijving
Ben je gefascineerd door een van de best bewaarde geheimen van de Nederlandse hondenwereld? Het Drentse Patrijshondje is een veelzijdig, trouw en intelligent ras met een rijke geschiedenis die eeuwen teruggaat in de provincie Drenthe. Toch is dit bijzondere ras bij veel hondenliefhebbers nog onbekend. In dit boek ontdek je alles wat je moet weten: van de oorsprong als jachthond op het Drentse platteland tot het unieke karakter dat dit ras zo geliefd maakt bij kenners. Je leert hoe je een Drentse Patrijshond gezond en gelukkig houdt, waar je op moet letten bij de dagelijkse verzorging en hoe je met de juiste trainingsmethoden het beste uit deze slimme en werklustige hond haalt. Dit boek laat je zien waarom het Drentse Patrijshondje meer aandacht verdient en hoe jij de ideale partner voor dit zeldzame ras kunt zijn.
Details
| EAN : | 9789465193311 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 06-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 205 gr |
| Status : | POD (Beschikbaar als print-on-demand.) |
| Aantal pagina's : | 142 |