Alles over de Husky
Andries B.V.
Nederlands | 06-03-2026 | 146 pagina's
9789465193267
Paperback / softback
17,95
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Korte beschrijving/Annotatie
Leer alles over het onafhankelijke karakter en hoge energieniveau van de husky. Dit boek biedt de nodige kennis voor een gelukkig en gezond samenleven met uw hond.
Tekst achterflap
Met hun opvallende verschijning en eigenwijze karakter veroveren husky’s moeiteloos het hart van iedere hondenliefhebber, maar het samenleven met deze bijzondere honden vraagt meer dan alleen liefde. In dit boek ontdek je alles wat je moet weten om een husky gelukkig en gezond te houden. Je leert waar het onafhankelijke karakter van de husky vandaan komt, hoe je omgaat met hun enorme energieniveau en welke opvoedmethoden echt werken bij dit slimme maar koppige ras. Daarnaast vind je uitgebreide informatie over voeding, verzorging, veelvoorkomende gezondheidskwesties en de dagelijkse beweging die deze actieve honden nodig hebben. Of je nu overweegt een husky in huis te nemen of al jaren met een husky samenleeft, dit boek geeft je de kennis en het vertrouwen om de beste maatje voor jouw hond te zijn.
Beschrijving
Met hun opvallende verschijning en eigenwijze karakter veroveren husky’s moeiteloos het hart van iedere hondenliefhebber, maar het samenleven met deze bijzondere honden vraagt meer dan alleen liefde. In dit boek ontdek je alles wat je moet weten om een husky gelukkig en gezond te houden. Je leert waar het onafhankelijke karakter van de husky vandaan komt, hoe je omgaat met hun enorme energieniveau en welke opvoedmethoden echt werken bij dit slimme maar koppige ras. Daarnaast vind je uitgebreide informatie over voeding, verzorging, veelvoorkomende gezondheidskwesties en de dagelijkse beweging die deze actieve honden nodig hebben. Of je nu overweegt een husky in huis te nemen of al jaren met een husky samenleeft, dit boek geeft je de kennis en het vertrouwen om de beste maatje voor jouw hond te zijn.
Slogan/Promotie
Met hun opvallende verschijning en eigenwijze karakter veroveren husky’s moeiteloos het hart van iedere hondenliefhebber, maar het samenleven met deze bijzondere honden vraagt meer dan alleen liefde. In dit boek ontdek je alles wat je moet weten om een husky gelukkig en gezond te houden. Je leert waar het onafhankelijke karakter van de husky vandaan komt, hoe je omgaat met hun enorme energieniveau en welke opvoedmethoden echt werken bij dit slimme maar koppige ras. Daarnaast vind je uitgebreide informatie over voeding, verzorging, veelvoorkomende gezondheidskwesties en de dagelijkse beweging die deze actieve honden nodig hebben. Of je nu overweegt een husky in huis te nemen of al jaren met een husky samenleeft, dit boek geeft je de kennis en het vertrouwen om de beste maatje voor jouw hond te zijn.
Details
| EAN : | 9789465193267 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 06-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 210 gr |
| Status : | POD (Beschikbaar als print-on-demand.) |
| Aantal pagina's : | 146 |