Alles over de Whippet
Andries B.V.
Nederlands | 06-03-2026 | 138 pagina's
9789465193250
Paperback / softback
16,95
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Korte beschrijving/Annotatie
Deze complete gids onthult alles over het karakter, de gezondheid en de dagelijkse verzorging van de aanhankelijke whippet.
Tekst achterflap
Sierlijk, snel en verrassend aanhankelijk: de whippet verovert steeds meer harten. Maar wat maakt dit ras zo bijzonder, en hoe zorg je ervoor dat jouw whippet zich optimaal ontwikkelt? In deze complete gids ontdek je alles wat je moet weten over het karakter, de gezondheid en de dagelijkse verzorging van de whippet. Je leert hoe je een betrouwbare fokker herkent, wat deze gevoelige hond nodig heeft in de opvoeding en hoe je omgaat met zijn sterke jachtinstinct. Daarnaast vind je praktische informatie over voeding, beweging, veelvoorkomende gezondheidskwesties en het samenleven met kinderen en andere huisdieren. Of je nu voor het eerst een whippet in huis haalt of al jaren van dit elegante ras geniet, dit boek laat je zien hoe je een gelukkig en gezond leven met jouw whippet opbouwt.
Beschrijving
Sierlijk, snel en verrassend aanhankelijk: de whippet verovert steeds meer harten. Maar wat maakt dit ras zo bijzonder, en hoe zorg je ervoor dat jouw whippet zich optimaal ontwikkelt? In deze complete gids ontdek je alles wat je moet weten over het karakter, de gezondheid en de dagelijkse verzorging van de whippet. Je leert hoe je een betrouwbare fokker herkent, wat deze gevoelige hond nodig heeft in de opvoeding en hoe je omgaat met zijn sterke jachtinstinct. Daarnaast vind je praktische informatie over voeding, beweging, veelvoorkomende gezondheidskwesties en het samenleven met kinderen en andere huisdieren. Of je nu voor het eerst een whippet in huis haalt of al jaren van dit elegante ras geniet, dit boek laat je zien hoe je een gelukkig en gezond leven met jouw whippet opbouwt.
Slogan/Promotie
Sierlijk, snel en verrassend aanhankelijk: de whippet verovert steeds meer harten. Maar wat maakt dit ras zo bijzonder, en hoe zorg je ervoor dat jouw whippet zich optimaal ontwikkelt? In deze complete gids ontdek je alles wat je moet weten over het karakter, de gezondheid en de dagelijkse verzorging van de whippet. Je leert hoe je een betrouwbare fokker herkent, wat deze gevoelige hond nodig heeft in de opvoeding en hoe je omgaat met zijn sterke jachtinstinct. Daarnaast vind je praktische informatie over voeding, beweging, veelvoorkomende gezondheidskwesties en het samenleven met kinderen en andere huisdieren. Of je nu voor het eerst een whippet in huis haalt of al jaren van dit elegante ras geniet, dit boek laat je zien hoe je een gelukkig en gezond leven met jouw whippet opbouwt.
Details
| EAN : | 9789465193250 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 06-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 200 gr |
| Status : | POD (Beschikbaar als print-on-demand.) |
| Aantal pagina's : | 138 |