Alles over de Stabyhoun
Andries B.V.
Nederlands | 06-03-2026 | 146 pagina's
9789465193243
Paperback / softback
17,95
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Korte beschrijving/Annotatie
Ontdek alles over de zeldzame Friese Stabyhoun, zijn geschiedenis, karakter en de beste zorg voor een gelukkig leven.
Tekst achterflap
Ben je gefascineerd door de Stabyhoun, een van de zeldzaamste hondenrassen ter wereld? Dit boek vertelt je alles over dit bijzondere Friese ras, van zijn rijke geschiedenis als veelzijdige boerderijhond tot zijn karakter als trouwe en intelligente metgezel. Je leert hoe je een gezonde pup kiest, wat de Stabyhoun nodig heeft op het gebied van voeding, verzorging en beweging, en hoe je veelvoorkomende gezondheidsproblemen herkent en voorkomt. Daarnaast ontdek je welke trainingsmethoden het beste werken bij dit eigenzinnige maar leergierige ras en hoe je een sterke band opbouwt. Of je nu overweegt een Stabyhoun in huis te nemen of al jaren met dit zeldzame ras samenleeft, dit boek geeft je de kennis en het vertrouwen om jouw Stabyhoun een gelukkig, gezond leven te bieden.
Beschrijving
Ben je gefascineerd door de Stabyhoun, een van de zeldzaamste hondenrassen ter wereld? Dit boek vertelt je alles over dit bijzondere Friese ras, van zijn rijke geschiedenis als veelzijdige boerderijhond tot zijn karakter als trouwe en intelligente metgezel. Je leert hoe je een gezonde pup kiest, wat de Stabyhoun nodig heeft op het gebied van voeding, verzorging en beweging, en hoe je veelvoorkomende gezondheidsproblemen herkent en voorkomt. Daarnaast ontdek je welke trainingsmethoden het beste werken bij dit eigenzinnige maar leergierige ras en hoe je een sterke band opbouwt. Of je nu overweegt een Stabyhoun in huis te nemen of al jaren met dit zeldzame ras samenleeft, dit boek geeft je de kennis en het vertrouwen om jouw Stabyhoun een gelukkig, gezond leven te bieden.
Slogan/Promotie
Ben je gefascineerd door de Stabyhoun, een van de zeldzaamste hondenrassen ter wereld? Dit boek vertelt je alles over dit bijzondere Friese ras, van zijn rijke geschiedenis als veelzijdige boerderijhond tot zijn karakter als trouwe en intelligente metgezel. Je leert hoe je een gezonde pup kiest, wat de Stabyhoun nodig heeft op het gebied van voeding, verzorging en beweging, en hoe je veelvoorkomende gezondheidsproblemen herkent en voorkomt. Daarnaast ontdek je welke trainingsmethoden het beste werken bij dit eigenzinnige maar leergierige ras en hoe je een sterke band opbouwt. Of je nu overweegt een Stabyhoun in huis te nemen of al jaren met dit zeldzame ras samenleeft, dit boek geeft je de kennis en het vertrouwen om jouw Stabyhoun een gelukkig, gezond leven te bieden.
Details
| EAN : | 9789465193243 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 06-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 210 gr |
| Status : | POD (Beschikbaar als print-on-demand.) |
| Aantal pagina's : | 146 |