16,95
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Korte beschrijving/Annotatie
Dit boek onderzoekt de wetenschap en filosofie achter planloos reizen, waarin onzekerheid zintuigen scherpt en spontane ontmoetingen het wereldbeeld verrijken.
Tekst achterflap
Wanneer heb je voor het laatst iets ontdekt dat je niet zocht? We plannen onze reizen tot op de minuut, volgen routes die anderen voor ons uitstippelden en haasten ons van bezienswaardigheid naar bezienswaardigheid. Maar de mooiste ervaringen ontstaan juist wanneer je het script loslaat. Verdwaal met Opzet neemt je mee in de wetenschap en filosofie achter het planloze reizen. Je ontdekt waarom onzekerheid je zintuigen scherpt, hoe spontane ontmoetingen je wereldbeeld verrijken en wat er gebeurt met je brein wanneer je de controle durft op te geven. Van de psychologie van serendipiteit tot praktische strategieën om structuur los te laten: dit boek biedt je de kennis en het vertrouwen om de kaart opzij te leggen. Dit boek laat je zien hoe verdwalen de kortste weg kan zijn naar de reis van je leven.
Beschrijving
Wanneer heb je voor het laatst iets ontdekt dat je niet zocht? We plannen onze reizen tot op de minuut, volgen routes die anderen voor ons uitstippelden en haasten ons van bezienswaardigheid naar bezienswaardigheid. Maar de mooiste ervaringen ontstaan juist wanneer je het script loslaat. Verdwaal met Opzet neemt je mee in de wetenschap en filosofie achter het planloze reizen. Je ontdekt waarom onzekerheid je zintuigen scherpt, hoe spontane ontmoetingen je wereldbeeld verrijken en wat er gebeurt met je brein wanneer je de controle durft op te geven. Van de psychologie van serendipiteit tot praktische strategieën om structuur los te laten: dit boek biedt je de kennis en het vertrouwen om de kaart opzij te leggen. Dit boek laat je zien hoe verdwalen de kortste weg kan zijn naar de reis van je leven.
Slogan/Promotie
Wanneer heb je voor het laatst iets ontdekt dat je niet zocht? We plannen onze reizen tot op de minuut, volgen routes die anderen voor ons uitstippelden en haasten ons van bezienswaardigheid naar bezienswaardigheid. Maar de mooiste ervaringen ontstaan juist wanneer je het script loslaat. Verdwaal met Opzet neemt je mee in de wetenschap en filosofie achter het planloze reizen. Je ontdekt waarom onzekerheid je zintuigen scherpt, hoe spontane ontmoetingen je wereldbeeld verrijken en wat er gebeurt met je brein wanneer je de controle durft op te geven. Van de psychologie van serendipiteit tot praktische strategieën om structuur los te laten: dit boek biedt je de kennis en het vertrouwen om de kaart opzij te leggen. Dit boek laat je zien hoe verdwalen de kortste weg kan zijn naar de reis van je leven.
Details
| EAN : | 9789465193137 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 05-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 181 gr |
| Status : | POD (Beschikbaar als print-on-demand.) |
| Aantal pagina's : | 124 |