2026 Koesignalen
Jan Hulsen-Joep Driessen
Nederlands | 27-02-2026 | 100 pagina's
9789087403829
Paperback / softback
38,04
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Details
| EAN : | 9789087403829 |
| Uitgever : | Roodbont Publishers B.V. |
| Publicatie datum : | 27-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 267 mm |
| Breedte : | 206 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 498 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 100 |
| Reeks : | Koesignalen |