Emma's roadmap
Emma Verhaeghe
Nederlands | 11-03-2026 | 176 pagina's
9789083565828
Paperback / softback
25,00
Herdruk
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Tekst achterflap
Ken je België als dat kleine landje waar hetaltijd regent, de wegen slecht zijn en toeristen in rijen aanschuiven voor een wafel?Een land waar eigenlijk niet veel te belevenvalt? Think again.
In dit boek neemt Emma Verhaeghe -bekend van @emmasroadmap - je meenaar België’s best bewaarde geheimen:plekken die je niet in elke andere reisgidsterugvindt. In 27 hoofdstukken ontdekje evenveel verrassende uithoeken vanhet land, goed voor meer dan 100 uniekelocaties: bijzondere overnachtingen, avontuurlijke wandelingen, vergeten kastelen,ondergrondse gangen en adembenemende uitzichten.
Een lofzang aan dit prachtige landje waarde zon wél schijnt, er naast historischesteden ook schitterende natuur te vindenis en er in elke regio iets bijzonders te zienvalt. Een onmisbare bron van inspiratievoor wie op zoek is naar originele uitstappen, een tikkeltje avontuur en een frisseblik op België.
Ben je klaar om het echte België te lerenkennen?
Beschrijving
Ken je België als dat kleine landje waar hetaltijd regent, de wegen slecht zijn en toeristen in rijen aanschuiven voor een wafel?Een land waar eigenlijk niet veel te belevenvalt? Think again.
In dit boek neemt Emma Verhaeghe -bekend van @emmasroadmap - je meenaar België’s best bewaarde geheimen:plekken die je niet in elke andere reisgidsterugvindt. In 27 hoofdstukken ontdekje evenveel verrassende uithoeken vanhet land, goed voor meer dan 100 uniekelocaties: bijzondere overnachtingen, avontuurlijke wandelingen, vergeten kastelen,ondergrondse gangen en adembenemende uitzichten.
Een lofzang aan dit prachtige landje waarde zon wél schijnt, er naast historischesteden ook schitterende natuur te vindenis en er in elke regio iets bijzonders te zienvalt. Een onmisbare bron van inspiratievoor wie op zoek is naar originele uitstappen, een tikkeltje avontuur en een frisseblik op België.
Ben je klaar om het echte België te lerenkennen?
Details
| EAN : | 9789083565828 |
| Uitgever : | Groep 24 |
| Publicatie datum : | 11-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 210 mm |
| Breedte : | 150 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Status : | Herdruk |
| Aantal pagina's : | 176 |
| Keywords : | belgië;reisgidsen |