Tussen ons
Maud Vanhauwaert
Nederlands | 20-04-2026 | 59 pagina's
9789059962743
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
22,99
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Tekst achterflap
Ze zijn als een kommetje
wiegen mij zachtjes heen en weer
ik, nog zo licht als een pluimpje
ze tellen al mijn vingertjes
en teentjes, verschillende weentjes
ze kennen me op hun duimpje
Handen verbinden generaties. Ze wiegen, troosten, applaudisseren, houden vast en laten los.
Tussen ons is een intiem en herkenbaar portret van wat blijft, zelfs wanneer de tijd verstrijkt.
Een poëtisch beeldverhaal over onuitspreekbare liefde, levens lang.
Een bijzondere samenwerking tussen gelauwerd illustrator Astrid Verplancke en bekroond auteur Maud Vanhauwaert.
Een boek om te koesteren, om cadeau te geven en zelf telkens weer in handen te nemen.
Beschrijving
Ze zijn als een kommetje
wiegen mij zachtjes heen en weer
ik, nog zo licht als een pluimpje
ze tellen al mijn vingertjes
en teentjes, verschillende weentjes
ze kennen me op hun duimpje
Handen verbinden generaties. Ze wiegen, troosten, applaudisseren, houden vast en laten los.
Tussen ons is een intiem en herkenbaar portret van wat blijft, zelfs wanneer de tijd verstrijkt.
Een poëtisch beeldverhaal over onuitspreekbare liefde, levens lang.
Een bijzondere samenwerking tussen gelauwerd illustrator Astrid Verplancke en bekroond auteur Maud Vanhauwaert.
Een boek om te koesteren, om cadeau te geven en zelf telkens weer in handen te nemen.
Slogan/Promotie
Een poëtisch beeldverhaal over onvoorwaardelijke liefde, een leven lang
Details
| EAN : | 9789059962743 |
| Uitgever : | Uitgeverij Lannoo |
| Publicatie datum : | 20-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 221 mm |
| Breedte : | 179 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 306 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 59 |
| Keywords : | gedichten |