Half his age
Jennette McCurdy
Nederlands | 16-01-2026 | 300 pagina's
9789000402823
Paperback / softback
22,99
Let op: enkel afhalen in de winkel mogelijk!
Betaling kan online of in de winkel
Tekst achterflap
Het fictiedebuut van voormalig Nickelodeon-actrice Jennette McCurdy
Waldo Black is pas zeventien, maar leidt nu al een uitgeblust leven op een trailerpark in Alaska. Ze doet hersenloos werk in een lingeriewinkel, haar dates vallen altijd tegen en thuis staat ze er alleen voor – van haar moeder hoeft ze niets te verwachten.
Maar alles wordt anders als Mr. Korgy haar nieuwe docent creatief schrijven wordt. Dat hij een vrouw en een kind heeft, maakt Waldo niets uit. Voor het eerst in tijden vóélt ze iets en Waldo moet en zal hem krijgen. Ook al is hij twee keer zo oud als zij.
Voor liefhebbers van Jennettes memoir Ik ben blij dat mijn moeder dood is.
Beschrijving
Het fictiedebuut van voormalig Nickelodeon-actrice Jennette McCurdy
Waldo Black is pas zeventien, maar leidt nu al een uitgeblust leven op een trailerpark in Alaska. Ze doet hersenloos werk in een lingeriewinkel, haar dates vallen altijd tegen en thuis staat ze er alleen voor – van haar moeder hoeft ze niets te verwachten.
Maar alles wordt anders als Mr. Korgy haar nieuwe docent creatief schrijven wordt. Dat hij een vrouw en een kind heeft, maakt Waldo niets uit. Voor het eerst in tijden vóélt ze iets en Waldo moet en zal hem krijgen. Ook al is hij twee keer zo oud als zij.
Voor liefhebbers van Jennettes memoir Ik ben blij dat mijn moeder dood is.
Details
| EAN : | 9789000402823 |
| Uitgever : | Unieboek | Het Spectrum |
| Vertaler : | Iris Visser |
| Publicatie datum : | 16-01-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 218 mm |
| Breedte : | 143 mm |
| Dikte : | 25 mm |
| Gewicht : | 406 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 300 |
| Keywords : | affaire;debuut;fictie;i'm glad my mom died;ik ben blij dat mijn moeder dood is;jennette mccurdy;leerling;leraar;lust;nickelodeon;relatie;seks;spicy;taboe;tropes;vanaf 16 jaar;verboden liefde;vreemdgaan;onmogelijke liefde;leeftijdsverschillen (relaties);romans |